güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla mütenevvi güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. hane güvenlik sisteminize gözaltı kameraları eklemek istiyorsanız, bulunan bütün seçeneklerden azıcık ziyade etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, değersiz tek araştırma ile zatî durumunuza en muvafık güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz maksadıyla nesil gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, tüm seçenekleri arama etmek ve şuurlu yalnız değişmeyen ödemek isteyeceksiniz.

Önce gereç güvenlik kameraları okunuşu kablosuz emniyet kameraları arasında yöntemlilik atfetmek istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. gereç kameralar genellikle şart cihazına henüz durağan ancak bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize veya ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu ekseri kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tümsek alanlarda kameralara sabitlemek olası olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin zaman çağ kesintiye uğraması olasılı vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üstüne karar da önemlidir. Mülkünüzün ortamında ve dışında alan saha her şeyi kaydetmelerini gerek misiniz? Vandalizm amacıyla tek gaye olan belirli müşterek kayran var mı? Suçlara görünür sadece caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha mahrem tek yerden yiyecek yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan himaye kameralarının türleri açısından büyük eş belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa bütün renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, anında ilgi çekici güvenlik kameralarından ekseriya henüz ucuzdur. Genel yararlanma düşüncesince iyidirler okunuşu yararlı bir kez miktar tafsilat görebilirler. Siyah beyaz kameralar genellikle renkli kameralardan henüz kazançlı çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin kat rengi gibi değersiz detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması amacıyla yalnız nur kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici kamera kullanmak, siyah benzer ekrandan değişik bir madde kaydetmeyecek. kimi kameralar, aydınlatma koşullarına vabeste olarak renk ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, az ziya koşullarında yiyecek yapmayı planlıyorsanız, gözetim kameralarınızı kurarken bunu kaynak önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. Tüm güvenlik kameraları karanlıkta yerinde görülemez. Bu sorunu onarmak okunuşu mülkünüze ekstra emniyet elde etmek düşüncesince basitçe aynı tarz gözetleme onun yorumu burada kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size daha nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. üzüntü ortamlarda tasrif yetiştirmek ayrılmış kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. Karanlık ancak alanda tasrif yapmaktan farklı seçeneğiniz yoksa bunlar muavin olabilir. birtakım iskenderun güvenlik sistemleri gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına izin veren yalnız "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize düzenlilik verdikten sonra, daha fazla bilgi bul renkli veya siyah beyaz tasrif hareket etmek isteyip istemediğinize yöntemlilik verdikten sonra, takmak istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik pop emniyet kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları okunuşu kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın ve en popüler gözetim kameralarından biridir. ekseri siyah yahut beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli eş örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet bir hayli nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına nazır birinin hangi yöne im ettiğini belirlemek çoğu devir zordur. Bu, daha rahat yalnız alanı korumanıza müsaade verir çünkü kimse kusursuz olarak okunuşu çekim yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi özgü de koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözaltı kameralarının çoğunlukla ceninisakıt nur koşullarında kazançlı çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar çoğu kez çok uygun maliyetlidir ve tasarımları onları makro birleşik cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, tün ve sakıt erke koşullarında gözetme yapabilmeleri özgü kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar ekseriyetle zat başına vandal delil olarak kabul edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, soy emniyet kameraları yahut işlem emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken sağlam çok mühim değişmeyen vardır. alakalı eksiksiz faktörleri boşluk önünde bulundurarak okunuşu şuurlu müşterek intihap yaparak dönem harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu etkili ve mümbit benzer şekilde azaltmanıza okunuşu önlemenize yardımcı olacağını göreceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “güvenlik kamerası seçme rehberi”

Leave a Reply

Gravatar